27-05-2020 / 16:20  
PERLİT ve ISI YALITIM
MUKAVEMET BANTLARI
YALITIM ÖRTÜLERİ
AHŞAP KORUYUCULAR
SU YALITIM MALZEMELERİ
İZOFARK BİMS DUVARLAR
  İndirimdekiler
  İndirimde ürünümüz yoktur
  Yeni Çıkanlar
  MBK1000 mukavemet bandı
  15 lik straforlu bims
  20 lik straforlu izofark bims
  FERMO Ahşap alev önleyici
  DERZ DOLGU TABANCASI
 
 
 

 

  Sipariş ve Teslimat Şartları
 

Sipariş teslim süresi
Siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, sipariş verildikten sonra İstanbul içine ortalama 3 iş günü, İstanbul dışına ortalama 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Haftasonu Siparişleri
Cuma günü aksam 16.00'dan sonra verilen siparişler, Pazartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 16.00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri
izomarket.com'dan verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri " kısmında "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabilecektir.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en kısa sürede ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Kapıda Ödeme
izomarket.com'den verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız yoktur. Kargo ücretleri de alışveriş sırasında ödendiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılma durumu sözkonusu değildir. Sizden kapıda herhangi bir ödeme istenmesi durumunda hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Hatalı / Eksik Siparişler
Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Nakliye Ücreti
Su izolasyon kategorisindeki ürünlerimiz likit malzeme olması sebebiyle kargo firmaları tarafından kabul edilmemektedir. Nakliye ambarları aracılıgı ile gonderi yapabiliyoruz.Sadece su yalıtım malzemesi kategorisindeki  siparişlerde katma deger vergisi hariç 500,00 YTL (beşyüzyeni türklirası) üzeri alışverişlerinizde nakliye ücreti tarafımıza aittir.

Diğer kategorilerdeki ürünlerimiz nakliye  ücreti alıcıya ait olmak üzere kargo veye nakliye ambarları ile gönderilmektedir.Sipariş miktarı ve İstanbul a olan mesafeye göre ücret değişmektedir. Sipariş miktarınızı ve irsaliye adresinizi iletişim formu ile tarafımıza bildirmeniz halinde yaklaşık nakliye tutarı tarafınıza bildirilecektir

 
 
 
E-mail : Şifre
Sifremi Unuttum | Kayıt Ol
 
 
Kampanya ve duyurularimizdan haberdar olmak icin grubumuza
mailinizi ekleyiniz
 

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz.

İyi

Çok İyi

Fena Değil

Kötü

Daha iyi Olabilirdi


Lütfen Bekleyiniz..

 

 
Website Builder
Web Tasarım
 

Kurtuluş Mh. H.Tümer Cd.Zümrüt Sok. No:1 D:1 GÖNEN / BALIKESİR
Gsm: 0532 291 0166 - 0532 241 8539
©2007Hasgin İnşaat San. ve Tic Ltd Şti